Říjen 2013

Autumn Outfit

21. října 2013 v 19:24 Oblečení
Začíná podzim a naše barvy v šatníku se začínají měnit:)
Už jste určitě četli můj článek s barvami na pozdim (http://denisamachalova.blog.cz/1308/barvy-podzimu-2013)
Ale těď jsem si pro vás připravila článek se 3 svými outfity:))
Tak doufám že se bude líbit:))1) První outfit slazení svetříku s tmavými džínamy:) A tady máte ceny:)
Tílko: 100,- CA
Svetr: sleva 120,- New Yorker
Džíny: 400,- Teeranova
Boty: Sleva 400,- Baťa2) Něco jemnějšího průsvitná halenka, která se nosila především na léto připadá i do podzimního stylu:)
Tílko: 100,- CA
Halenka: Sleva 129,- New Yorker
Legíny: 179,- New Yorker
Boty: Sleva 400,- Baťa3) Poslední třetí outfit jsou legíny a světlej svetřík jako účes bych zvolila stažený vlasy:))
Tričko(Svetr): 250,- New Yorker
Legíny: 179,- New Yorker
Kabát: 999,- New Yorker
Odpovědi

5. října 2013 v 17:02 Moje♥
Ahoj tak jsem se rozhodla konečnš odpovědět na otázky:33


1) Jak děláš desing a kde?:) Díky
Desing dělám v programu PhotoFiltre Studio X
jinak jak? Tak to najdeě tady:)) http://www.youtube.com/watch?v=abZoZXidaB0

2) Kolik ti je?
Zítra mi bude 14 :333

3) Co poletí na podzim?:))
Myslíš jaké barvy tak to už jsem psala sem:))

4) Barvy na podzim 2013?

5) S kým chodíš? Foto
S milovaným Pájou:3

6) Kde bydlíš?
Kam chodíš na školu?
Kdy ses narodila?
Nej zvíře?:)
V liberci:))
Oblačná
6.10.1999
Pes:-*

7) Udaž nějaké své oblečení:)
Udělej tu videoodpověd:33
Málo otázek:(

8) Budeš dělat něco extra na blog??:)
Nevim:) co by ste si přáli?:))

9) Děláš desing na obědnání?:)
Děkomu jo, když napíše:))

10) Barvy na zimu 2013??

11) Ahoj deny prosim tě podívej se co mám za design kdybys měla
lepší prosím udělej mi moc mi nejdou
Ahoj pak se domluvíme:))Co je láska?

4. října 2013 v 19:39 Moje♥
Ptáte se co je to láska?
Tak čti:))

Tvrdí se, že milujeme, abychom byli milováni - já tvrdím, že milujeme, abychom dokázali žít. Milovat znamená myslet na někoho jiného než sám na sebe. Ten, kdo nás miluje, má nad námi větší moc než mi samotní.
Zamilovaní lidé, to je vlastně jedna nádherná a čistá duše, která se spojila ve dvou bytostech. Navzájem se doplňují, navzájem cítí, cítí stejnou radost, společné emoce, cítí vše nádherné, co před tím nepoznali, mají pocit, že létají, protože neznají strach, pouze obavu z konce, spoléhají se jeden na druhého a ne sami na sebe. Láska znamená věřit jeden v druhého!
Říká se, že z přátelství může vzniknout láska, ale z lásky nevznikne velké přátelství. Já si to nemyslím, protože o dobrého přítele nechceme přijít, ale chceme na tom být ještě lépe. Naproti tomu máme-li velkou lásku a nechceme ji ztratit, modlíme se, abychom dopadli alespoň jako dobří přátelé, abychom zůstali stále spolu. Jestli to vyjde, to záleží na síle a na vůli, kterou do toho vložíme a na emocích, které v nás zůstaly.

Pravda je taková, že čím větší moc máme, tím více se bojíme, že jiztratíme. V lásce je to stejné - čím více milujeme, tím větší strach máme z konce nebo naražení a tvrdého pádu. Ale nemůžeme žít jen pro to dobré, protože bez trochy toho špatného nepoznáme to, co je pro nás nejhezčí.


Ale i přesto je lepší nešťastně milovat, nežli lásku neprožít. Ten, kdo v lásku nevěří, není hoden ji poznat v plné síle, protože není dost silný na to přijmout následky. Ten kdo je moudrý, miluje a neřeší, co se může stát. Ty nejhloupější věci dělá člověk opilý nebo zamilovaný, proto milovat znamená přestat myslet na ostatní věci. Zamilovaný člověk žije z okamžiků, budoucnost nebo minulost ho nezajímá, vidí jen toho druhého v nádherném světě ve správný čas, kdy by pro něj udělal naprosto cokoliv. Láska je největší ze všech citů, protože útočí na srdce, mozek a všechny naše smysly. Pravá láska se pozná tak, že nezná konec, nebo si ho velmi krutě najde. Proto si někteří lidé lásku nepřipustí k tělu, protože se bojí, že by mohli znovu narazit. Někteří lidé se nezamilují, nebo v to nevěří, protože se bojí, že narazí a že se již nezvednou. Pravda je taková, že si jen nechtějí připustit někoho k tělu, protože se bojí, že jim ublíží. Skutečnost přitom je taková, že ublížit si mohou jen sami tím, že k sobě lásku nepustí; když za ni budou bojovat, tak o ni nikdy nepřijdou. Všechno má svůj konec, i když si to nepřejeme. S každou minutou máme možnost obrátit náš život naruby, je jen na nás, jak toho využijeme.


"Láska je pochodeň, která prozáří život světlem naděje. Ten, kdo vášnivě miluje, nežije už v sobě samém, ale v milované bytosti, čím více opouští vlastní bytost a přechází do toho druhého, tím větší rozkoš a klid pociťuje." Erasmus